فن های اکسیال

فن‌های آکسیال ساخت شرکت اصفهان هواساز بزرگ و تاسيساتي اين شرکت با پره هاي مقاوم آلومينيومي قابل تنظيم بر اساس طرح شرکت لووا (Luwa ) سوئيس تا قطر 2000 ميليمتر توليد مي شوند و جت فن هاي اين شرکت که قادرند در زماني اندک حجم بسيار زيادي از هواي تازه يا آلوده را جابه جا کنند در ظرفيت هاي مختلف بر اساس طرح شرکت ايرلوکس (Air Lux ) فرانسه ساخته مي شوند.

فن هاي اکسيال به دو دسته عمده تقسيم ميشوند:

  • فن اکسيال صنعتي
  • فن اکسيال صنعتي سبک زاويه متغير در دو نوع زاويه متغير وزاويه ثابت

در زمینه هواکش صنعتی ، می توان به برترین مدل های سال های اخیر اشاره کرد که در مدل های متفاوت به منظور جابجایی هوا در جهات مختلف و همچنین استفاده در انواع محیط ها ، مورد استفاده قرار میگیرند. هواکش آکسیال به نوعی از هواکش صنعتی گفته می‌شود که در آن جریان هوا موازی با جهت محور پروانه فن می باشد. بازدهی در این هواکش ها ، از 70 تا 90 درصد می باشد. 
 
فن های آکسیال در انواع خانگی ، صنعتی و تاسیساتی موجود می باشد که شرکت اصفهان هواساز در زمینه تولید محصولات صنعتی ، پیشگام در بازار رقابت با نمونه های داخلی و خارجی می باشد. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع محصولات برودتی و حرارتی و همچنین تهویه هوا، موفق به تولید محصول هواکش صنعتی در انواع آن شده است. هواکش پروانه ای، حالت آماتور فن آکسیال می باشد که شامل یک پروانه 3 یا 6 پره، الکتروموتور و یک قاب می‌باشد. در این هواکش ها ، جنس پروانه ، ا جنس فلز یا ترکیبات پلاستیک می باشد که در داخل قاب قرار گرفته است. هواکش‌های پروانه ای برای حجم زیاد هوا و فشار استاتیک کم استفاده می‌شوند.
 
فن های آکسیال صنعتی ، در انواع صنعتی سبک فلزی ، ایلکا ، آکسیال طرح آلمان و صنعتی سنگین فلزی و همچنین صنعتی سنگین با پروانه پلی امید می باشد که در محیط های مختلف با قدرت هوادهی  2100m3/hتا 6500m3/h مورد استفاده قرار میگیرد.
فن های آکسیال قابلیت نصب بر روی سقف ، دیوار ، ستون ، و... را دارا می باشند که این امر به تناسب محیط ، قدرت جابجایی هوا را بالا برده و کیفیت هوای موجود در محیط را افزایش می دهد.

شرکت اصفهان هواساز، از برترین ارائه دهندگان خدمات سرمایشی گرمایشی در ایران ، با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در این زمینه ، توانسته با تولید محصول با کیفیت ، در زمینه اقتصاد کشور و همچنین کارآفرینی ، جزو برترین شرکت ها قرار گرفته و موفق به دریافت تقدیرنامه کارآفرین برتر در سال 91 شده است.

گالری تصاویر

 

 


فن‌های آکسیال سقفی

هواکش آکسیال سقفی یا پشت بامی یکی از چندین نوع هواساز های آکسیال تولید شده در شرکت اصفهان هواساز می باشد که در این مدل ، به دلیل بالا بودن پروانه آکسیال ، جهت جابجایی هوا و یا هواسازی ، در جهت محور پروانه فن می باشد و در محیط های صنعتی از حمله سوله ها ، مجموعه های ورزشی ، کارخانه ها، و سالن های تولید و ... با ظرفیت تخلیه یا هوادهی  55000m3/h و فشار 400 پاسکال ، به تخلیه هوا می پردازد.

پروانه این نوع از هواکش های آکسیال به طور معمول از آلومینیوم ریخته گری  شده استفاده میشود ، اما در انواع دیگر غیرصنعتی از متریال های متفاوت به منظور تولید پروانه فن استفاده می شود. هواکش آکسیال سقفی ، دارای مدل های مختلف می باشد که در دسته بندی آنها ، مدل پروانه آنها مورد بررسی قرار میگیرد. پروانه مورد استفاده در این هواکش ، از نوع خم به عقب و خم به جلو می باشد که با رنگ محافظ پوشیده شده است و از ورق گالوانیزه یا ورق آلومینیومی ساخته می شود.

بدنه این فن صنعتی از جنس ورق های گالوانیزه ، آلومینیومی و استییل و جنس کلاهک آن نیز از جنس ورق گالوانیزه یا آلومینیوم با توجه به شرایط محیط ساخته می شود. همچنین این نوع از فن ها قابلیت نصب انواع الکتروموتور های EEX (ضد انفجار، ضد جرقه) و سایر موتورها جهت محیط های خاص را دارا می باشند. شرکت اصفهان هواساز ، تولید کننده انواع فن صنعتی و هواکش آکسیال ، با بیش از 25 سال تجربه در زمینه تولید محصولات تهویه هوا و هواکش صنعتی ، با بهره گیری از دانش روز جهانی و ابزارآلات اروپایی همگام با استاندارد جهانی ، توانسته در عرصه رقابت در بازارهای جهانی و امر صادرات حضور یابد.

 

گالری تصاویر

 

 


 

3

مشاهده کاتالوگ 

آمار بازدیدکنندگان

991473

اطلاعات تماس

 آدرس دفترمرکزی:درچه،بلوار امام،مقابل سازمان آب
 آدرس کارخانه:جاده نجف آباد،مجموعه صنعتی شاهچراغ
tel rtl  تلفن:031 33764719
tel rtl   تلفکس:031 33768221
 تلفن همراه:09131344830

instagram social network logo of photo camera 1  telegram 11

گالری