معرفی شرکت اصفهان هواساز

 شرکت اصفهان هواساز

در اوایل سال 1370 شرکت اصفهان هواساز تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ساخت تجهیزات تهویه صنعتی شروع کرد و با استفاده از دانش فنی روز دنیا و کسب تجربه از تولیدات شرکت های مطرح جهان مانند:airlux - emiliair - fantech - Ferrari - nikotra - luwa - carrier - gebhardt و ... موفق شد طی مدت کوتاهی در زمره شرکتهای مطرح صنعت تهویه قرار گیرد.

به علاوه به منظور افزایش کیفیت و کاهش مصرف انرژی تولیدات ، کارشناسان این شرکت ، ضمن بازدید از نمایشگاه های داخلی و خارجی با ایجاد آزمایشگاه کنترل کیفی توانسته اند خود را با استاندارهای بین المللی هماهنگ نمایند.

این شرکت امروزه با در دست داشتن نرم افزارهای طراحی و محاسباتی پیشرفته اروپایی قادر است تجهیزات معرفی شده را به بهترین نحوء طراحی و تولید نماید . لازم به ذکر است این شرکت برای تمامی تولیدات خود final book و QCP ارائه می نماید که این فرم ها ، به منظور ارتقا آگاهی از نحوه عملکرد دستگاه و همچنین معرفی مشخصات آن می باشد.

  شرکت اصفهان هواساز

شرکت اصفهان هواساز مفتخر به دریافت تقدیرنامه های بسیار در زمینه تولیدات داخلی و همچنین ایجاد اشتغال می باشد و همچنین در ایران جزء برترین تولیدکنندگان محصولات سرمایشی و گرمایشی معرفی می گردد.

این شرکت همچنین افتخار خدمت رسانی به بسیاری از شرکت های بنام ایران را دارا می باشد.که از جمله این شرکت ها می توان به : شرکت فولاد ماهان ، شرکت فولاد نطنز ، شهرداری اصفهان ، شرکت ژرف اندیشان ، شرکت ذوب آهن اصفهان ، شرکت لوازم خانگی sunny و بسیاری دیگر اشاره کرد.

 شرکت اصفهان هواساز

همچنین این شرکت به منظور افزایش رضایت مشتریان و همچنین افزایش کیفیت محصولات خود ، اقدام به ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به صورت کامل و ویژه نموده است که در این امر ، توانسته به تجربیات بسیاری دست یابد. خدمات پس از فروش یکی از مهمترین گزینه ها در رقابت در بازارهای جهانی میباشد.

این شرکت با استفاده از مدیران و مهندسین حرفه ای و خط تولید متخصص در امر محصولات سرمایشی گرمایشی ، توانسته به کیفیت درجه A در میان دیگر محصولات سرمایشی گرمایشی ، دست یابد و همچنین به دلیل افزایش کارایی و اشتغال زایی در جامعه ، به عنوان برترین کارآفرین سال 91 معرفی گردد.

   شرکت اصفهان هواساز

برای مشاهده رزومه ها می توانید از لینک مرتبط استفاده کنید.

 

 

آمار بازدیدکنندگان

991473

اطلاعات تماس

 آدرس دفترمرکزی:درچه،بلوار امام،مقابل سازمان آب
 آدرس کارخانه:جاده نجف آباد،مجموعه صنعتی شاهچراغ
tel rtl  تلفن:031 33764719
tel rtl   تلفکس:031 33768221
 تلفن همراه:09131344830

instagram social network logo of photo camera 1  telegram 11

گالری